Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad i masakra w biurze PiS w Łodzi, dwie osoby nie żyją

Utworzony przez ktosik, 19 października 2010 r. o 12:20
Zobacz do czego doprowadziłeś zacietrzewiony Jarusiu .Niech szlak trafi PiS!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lubelskim generalnie nie ma co bronić przekonań czy ludzi do innych partii niż PiS bo nasze społeczeństwo niestety nie potrafi myśleć samodzielnie i daje się kierować takim tanim chwytom jakie stosuje pan Kaczyński.. no cóż dzięki Bogu nie wszyscy poddali się tej ciemnocie.. co do ataku na biuro Łodzi.. oczywiście to tragedia bo zginał człowiek i nie ma co z tym polemizować.. ale na litość Boską nie bredźcie, że to wina Tuska czy PO! toż to czyste pomówienia.. co do pana Palikota zaiste miał racje.. to że pan Kaczyński zachowuje się tak a nie inaczej powoduje o większej części społeczeństwa agresję i sprzeciw.. niestety nie mamy wpływu na jego obłędne rozumowanie czy też opętanie nie wiem w zasadzie jak nazwać żerowanie na śmierci własnego brata i podjudzanie ludzi przeciw innym - taka antykampania PO.. to nie jest polityka propolska i niech pan Kaczyński nie twierdzi że Polska jest najważniejsza bo tym jak się zachowuje pokazuje jak wielkim jest ignorantem i jak głęboko ma to wszystko w d... no wszystko poza władzą i kasą.. wszystkim wyborcom PiSu chcę tylko powiedzieć że nie jestem wyborca PO żeby nie było że ich bronię.. po prostu stwierdzam fakty - to co wyczynia pan Kaczyński przechodzi granice absurdu i aż ciśnie się na usta słowo groteska.. tyle że nawet i to określenie nie wystarcza aby określić bezkresne dno jego zachowania.. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sabotaż ze strony JK. Poświęcił ludzi dla swoich politycznych celów i celów kampanii wyborczej. Ps. Brałem już dzisiaj leki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nie strzelal do tego deb***a kaczynskeigo tylko do zwyklych parobasow ktozy nie mysla samodzielnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Ty kolego znowu masz problemy z uszami? Bo ta posłanka o którj mówisz to Jolanta Szczypińska, i ona nic takiego powiedziała. Powiedziała tylko, odpowiadajac na pytanie dziennikarza, sformułowanej w tym klimacie, że zadnej ewentualności wykluczyć nie można, tak jak nie mozna wykluczyć ze napastnik to chora psychicznie osoba, ale ona nie wie z jakiego powodu. Słuchaj, myśl i nie pier....l farmazonów. Bo żygac mi się chce jak takich za przeproszeniem wszystkowiedzących słucham i czytam
poczytaj sobie wypowiedzi swojego idola kurdupla i pieniacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Będziesz bił brawa, gdy Ciebie ktoś tak potraktuje? Ludzie!!! Czy Wam już kompletnie odpier.....ło?
odpier***ilo to tobie BRAWA DLA TEGO PANA!!!!!! niech sie kaczka zacznie wreszcie bac i przestanie siac zmet bo jest zwykla gnida bez honoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już obydwaj Kaczyńscy mają krew na rękach. Kaczyński - ODEJDŹ z polityki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
poczytaj sobie wypowiedzi swojego idola kurdupla i pieniacza
Głos inteligencji kartoflanej sie odezwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
odpier***ilo to tobie BRAWA DLA TEGO PANA!!!!!! niech sie kaczka zacznie wreszcie bac i przestanie siac zmet bo jest zwykla gnida bez honoru!
Kolejny głos inteligencji kartoflanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logout napisał:
Już obydwaj Kaczyńscy mają krew na rękach. Kaczyński - ODEJDŹ z polityki!
Intelektualny wywód inteligencji kartoflanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Nie należę do żadnej partii i nigdy do żadnej należeć nie będę. Gdyby to wydarzenie miało miejsce w biurze PO, moje wpisy byłby takie same. Jest tylko rzecz jedna, to PO sieje wiatr, ale burzę zbierzemy my wszyscy, niezależnie od przynależności partyjnej, poglądów czy wyznania.
ty jestes wiekszym deb***em niz ustawa to przewiduje zamet to sieje twoj idol kurdupel a zniwo zbieraja niestety inni jego fanatycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten zamach to owoc kampanii peewnego zakompleksionego sepleniacego posła na sejm co miedzy nogami nosi lateksowa proteze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
A pamiętacie niedawną dyskusję? O tym, że poleje sie krew? Oto pierwsze owoce wojny rozpętanej przez Kaczyńskiego. A co będzie dalej...
Nie przez Kaczynskiego tylko CYCU przez niejakiego Sikorskiego ktory oficjalnie nawolywal do dorzynania WATACH.Mysle i mam nadzieje ze on bedzie nastepny.Za jednego z PISU 15-czerwonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może kaczyński postawił sobie za cel tak podburzyć naród aby zrobił czystki w jego partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Każde słowo, które będzie nawiązywało do tej kampanii nienawiści, będzie już po prostu wzywaniem do morderstw i to bardzo mocno chciałem podkreślić. Powtarzam: każde słowo, które będzie kontynuacją tej kampanii, wszystko jedno ktokolwiek je wypowie - czy to będzie polityk, czy to będzie dziennikarz - to będzie wzywanie do morderstw - oświadczył Kaczyński." Czy ktoś zdrowy psychicznie mówiłby takie rzeczy? Przecież ten człowiek jest obłąkany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale brechta:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadwiga napisał:
Czy ktoś zdrowy psychicznie mówiłby takie rzeczy? Przecież ten człowiek jest obłąkany.
No jest obłąkany, ale też jest wielu kretynów wśród nas Polaków, którzy nie myślą samodzielnie i idą za bełkotem tego idioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek zrobi z siebie męczennika. To jest pewne. Bo ktoś kiedyś faktycznie nie wytrzyma i mu centralnie w czerep przyp***doli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden kurdupel a do czego doprowadza, czemu nie zaczniemy po prostu go ignorowac to taki drugi hitler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko jeden sposób: totalne, społeczne olanie Kaczyńskiego i jego partii. Liczę, że najbliższe wybory pokażą że polskie społeczeństwo potrafi jednak myśleć samodzielnie i takich szaleńców odstawia na bok. ... Z drugiej jednak strony: Hitler czy Satlin jechali na tej samej nucie: naród, prawo-to-ja, kto nie jest ze mną - jest przeciwko, itd. A tłum jednak jest ślepy i głupi, i zawsze dowidzi nim ten, kto najgłośniej krzyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...